بى عيب بازار اقتصاد اقتصادی روز گذشته

بى عيب: بازار اقتصاد اقتصادی روز گذشته حجم نقدینگی اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری از کف خیابان مجری پیدا کرده‌اند / انتقاد مجری برنامه «به منزل برمی گردیم» علیه مجری تازه شبکه ۳

روزنامه جوان با دکتر محمد نظری مجری برنامه”به منزل برمی گردیم”شبکه ۵ در باره حضور یکی از استندآپ کمدین های برنامه خندوانه به عنوان مجری شبکه سه مصاحبه کرده هست.

از کف خیابان مجری پیدا کرده‌اند / انتقاد مجری برنامه «به منزل برمی گردیم» علیه مجری تازه شبکه ۳

انتقاد مجری برنامه «به منزل برمی گردیم» علیه مجری تازه شبکه ۳: از کف خیابان مجری پیدا کرده اند

عبارات مهم : انتقاد

روزنامه جوان با دکتر محمد نظری مجری برنامه”به منزل برمی گردیم”شبکه ۵ در باره حضور یکی از استندآپ کمدین های برنامه خندوانه به عنوان مجری شبکه سه مصاحبه کرده است.

محمد نظری گفته است: من نمی دانم در تلویزیون چه می گذرد. انگار یک تشتت و تضاد فکری اتفاق افتاده و در زمانی که مجری های صداوسیما از صد ها گزینش رد می شوند تا به آنتن برسند و هر هفته به خاطر گفتن یک جمله یا نگفتن آن توبیخ می شوند، می بینیم یک آدمی را از کف خیابان می آورند و به او اجرا می دهند، کسی که نمی داند روی چه خطوط قرمزی حرکت می کند، روی آنتن می رود و برنامه اجرا می کند.

محمد نظری می افزاید: شاید تفکر صداوسیما این باشد که جهت جذب مخاطب باید دنبال استعداد های جوان باشد، ولی این روش کار درست مانند آن است که یک ایرباس را به دست یک جوان بدهیم بگوییم پرواز کن تا استعدادیابی کنیم، مشخص است که هواپیما را با کله به زمین خواهد زد. بهتر بود این استعدادیابی ها در فضای غیر علنی انجام شود و بعد از مشخص شدن صلاحیت اجرا، بتوانند به تلویزیون بیایند.

مجری با سابقه برنامه «به منزل بر میگردیم» با ابراز تأسف از سپردن اجرای برنامه تلویزیونی به یک استندآپ کمدین که سابقه اجرای استندآپ غیر اخلاقی را نیز داشته هست، می گوید: هنگامی که این افراد اجرای برنامه تلویزیونی را بر عهده می گیرند، تصور می کنم صداوسیما به صورت ملوک الطوایفی مدیریت می شود و یک سیاست کلی تحت نظر معاونت سیما بر نحوه عملکرد مجری ها حاکم نیست.

وی ادامه می دهد: جهت نمونه می بینیم آقای مجری X. در یک شبکه تلویزیون با شلوار جین اجرای برنامه می کند و در شبکه دیگر، آقای Y. ناظر پخش حتی اجازه نمی دهد رنگ کت و شلوارش را از سرمه ای به نارنجی عوض کردن دهد.

نظری می گوید: من به عنوان مجری باید مواظب باشم که در خیابان چه رفتاری دارم و حتی شاید نتوانتم یک بستنی بخورم، ولی می بینم که افرادی اجرای برنامه را در دست می گیرند که ویدئو رفتارهایشان در اینترنت دست به دست می شود. وی در انتها تصریح می کند: می خواهم به این افرادی که یک شبه مجری می شوند، بگویم آن وقت که ما از صد ها مسیر گزینش می گذشتیم و پاسخگوی خیلی از موارد بودیم، شما کجا بودید؟

از کف خیابان مجری پیدا کرده‌اند / انتقاد مجری برنامه «به منزل برمی گردیم» علیه مجری تازه شبکه ۳

واژه های کلیدی: انتقاد | برنامه | برنامه | خیابان | تلویزیون | صداوسیما | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog